Het kampioenschap voor zeilklompen wordt dit jaar gehouden op zondagmiddag 14 september vanaf 14.00 uur bij de pont ‘Hin en Wer’.
Er wordt gezeild met officiele Friese Zeilklompen maar ook eigen brouwsels mogen meedoen. Meedoen is belangrijker dan het winnen! Het blijft uiteraard een spannende wedstrijd! Ook is er een prijs voor de mooiste zeilklomp.
Kom dit jaarlijks terugkerend kampioenschap aanmoedigen bij de pont ‘Hin en Wer’.
Het klompkesilen wordt georganiseerd door de Master Frankeskoalle uit Earnewâld. Deelname is gratis. Opgave ter plaatse.
Deze activiteit is onderdeel van de zomeractiviteiten die in Earnewâld onder de noemer ‘Eltse snein wat by d’ein!’ worden georganiseerd. De middenstand en locale verenigingen organiseren elke zondagmiddag vanaf mei t/m september een activiteit die plaatsvindt in en om het centrum van Earnewâld.